Na czym polega depilacja woskiem?

Moda na posiadanie gładkiego ciała jest już coraz popularniejsza i dotyczy zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Wszyscy pragną wyglądać atrakcyjnie i cieszyć się piękną skórą przez cały rok. Jeśli poszukujesz sprawdzonej metody na trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia, wybierz skuteczną metodę, jaką jest profesjonalna depilacja woskiem.

Jak wykonuje się zabieg depilacji woskiem?

Zabieg depilacji woskiem jest jednym z najlepszych rozwiązań na usunięcie ze skóry włosków. Pozwala cieszyć się gładką skórą na dłużej, ponieważ efekty depilacji utrzymują się nawet do czterech tygodni. Stanowi to niemalże miesiąc spokoju, pięknego ciała i pozbycia się maszynek czy kremów do depilacji ze swojej łazienki. Sam zabieg jest niezwykle prosty, choć na początku może wydawać się nieco bolesny, ponieważ usuwane są włoski razem z cebulkami. Polega on na podgrzaniu wosku do półpłynnej postaci, a następnie rozłożeniu go na ciele tam, gdzie chcemy usunąć owłosienie. Może być to nawet hollywoodzka depilacja. Wszystko zależy od potrzeb. Ciepły wosk rozkłada się na skórze szpatułką, następnie przykłada pasek materiału, czeka, aż zastygnie, a następnie szybkim ruchem odrywa się go od skóry.

Gdzie najlepiej zrobić depilację woskiem?

Zabieg depilacji woskiem można wykonać zarówno w domu, jak i w profesjonalnym studiu kosmetycznym. Zdecydowanie rekomendujemy ten drugi sposób, ponieważ jest to gwarancja zadowolenia oraz efektów, jakie będą cieszyć naprawdę na długo. Depilacja woskiem w czasie ciąży jest bezpieczna, wystarczy zwrócić się o pomoc profesjonalną kosmetyczkę.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close