Depilacja hollywoodzka – czym jest?

Kiedyś wydawałoby się to przesadą, a dziś nie zaskakuje nikogo. Depilacja stref intymnym jest już na tyle powszechna, że decydują się na nią zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Wszystkie osoby, dla których owłosienie stref intymnych jest mało estetyczne, powinny wybrać się do salonu kosmetycznego i poprosić o wykonanie depilacji hollywoodzkiej. To gwarancja zadowolenia i komfortu.

Na czym polega depilacja hollywoodzka?

Jakiś czas temu można było przyznać, że depilacja strefy bikini i okolic intymnych jest tematem tabu. Mówienie o tym zdecydowanie zawstydzało i wywoływało niepotrzebne skrępowanie. Dziś jest to na tyle oczywisty temat, że panie czy panowie nie wstydzą się i odwiedzają profesjonalne salony kosmetyczne, aby wykonać depilację hollywoodzką. Kiedyś popularnością cieszyła się metoda brazylijska, dziś świat idzie o krok dalej. Czym właściwie jest depilacja hollywoodzka? To najgłębsza forma usuwania owłosienia, ponieważ dotyczy zarówno pachwin, wzgórka łonowego, jak i warg sromowych i okolic pośladków.

Jak przygotować się do depilacji hollywoodzkiej?

Przede wszystkim przestań stresować się na myśl o depilacji hollywoodzkiej, wstydzie czy bólu. Wybierając profesjonalną kosmetyczkę, z pewnością zabieg wykonany będzie szybko, skutecznie i bez zbędnego skrępowania. Bardzo ważne jest, aby włoski posiadały odpowiednią długość. Optymalnie jest, jeśli waha się ona od 0,5 cm do 1 cm. To właśnie taka zapewni, że wszystkie włoski będą uchwycone, a usuwanie nie będzie ich szarpać i sprawiać bólu.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close